ماجرای مسابقات زنجان و زبان تهدید!

 

کوه‎نامه: فیلمی در شبکه‎های اجتماعی دست به دست می‎شود که در آن آقای  "اقبال افلاکی" در سالن محل برگزاری  مسابقات سنگ‎نوردی در زنجان با زبان تهدید با سنگ‎نوردانی که مسابقات را بنا به دلایلی (درست و یا غلط) تحریم کرده‎اند صحبت می کند!

سوال اینجاست آیا اصولا ایشان در مقامی هست که با زبان تهدید صحبت کند؟ و حتی اگر هم باشد باز نمی‎تواند و نباید ورزشکار را تهدید کند چه برسد  حکم هم صادر کند  و بگوید: تهدید هم نمی‎کنم! اجرا می کنم! که اگر شرکت نکنید نه از اعزام خبری هست و  در هیچ مسابقه‎ی دیگرهم اجازه شرکت نخواهم داد!(من)

مگر فدراسیون کوه‎نوردی  کمیته انضباطی و یا تحت هر نام دیگری ندارد که در آن به تخلفات  ورزشکاران رسیدگی و صدور حکم کند؟ که ایشان قبل از همه این ها حکم صادر کرده است!

سوال اینجاست که آیا مجازات عدم شرکت در مسابقات بدون بررسی همه جانبه موضوع در مراجع ذیصلاح  احکامی است که با زبان تهدید توسط آقای اقبال افلاکی (و در ویدیویی دیگر توسط رییس هیات داوری مسابقات بانوان و به نقل از خانم گرجی ) صادر شده است؟

در این خصوص جمعی از سنگ‎نوردان حاضر در مسابقات نامه‎ای  خطاب به رضا زارعی تهیه کرده اند و نسخه ای از آن را در اختیار کوه نامه قرار دادند.

نامه اعتراضی جمعی از سنگنوردان