سال نو مبارک

 

 

 

سال 95 ساعت‎های پایانی خود را طی می‎کند و یک سال دیگر از تلاش ما در وبسایت کوه‎نامه در عرصه اطلاع رسانی گذشت؛ با تمام ضعف‎ ها و قوت‎های آن. سالی که تیم کوه‎نامه در کنار سایر وبسایت‎ها و وبلاگ‎ها تلاش خود را در تحقق رسالت اطلاع رسانی انجام داد. سال 95 با تلخی‎ها و شادی‎های کوه‎نوردی سپری شد و امید داریم در سال جدید، شادکامی‎های کوه‎نوردی بیشتر و بیشتر شود.  

وبسایت کوه ‎نامه نیز در عرصه اطلاع‎رسانی و پوشش خبری رویدادهای کوه‎نوردی و صعودهای ورزشی چه  در اخبار داخلی و چه خارجی تمام اهتمام خود را به کار برد تا از این راه خدمتی هر چند کوچک به کوه‎نوردی کشور کرده باشد.

البته یقینا در این مهم بی نقص نبودیم اما تمامی تلاش خود را به کار خواهیم بست تا در سال 96 بهتر و مفید تر کار کنیم و در این راه دست یاری به سوی تمامی صاحب قلمان دراز می‎کنیم تا با نقدها، نظرات و پیشنهادهای خود، در هر چه بهتر شدن یاریگرمان باشند.

موفقیت‎هایمان تقدیم جامعه کوه‎نوردی  بی هیچ چشمداتی و ضعف‎هایمان را اذعان داریم و  بر ما ببخشید. هر چند گاهی این ضعف ها ارتباطی به ما نداشت مانند اشکالی که در بلاگفا ایجاد شد تا فید خوان نتواند وبلاگ‎هایی که در سرور بلاگفا فعالیت می‎کنند به روز رسانی کند اما تلاش داریم که این مشکل را حل کنیم.

در پایان این سال دگر باره جا دارد از تک تک همکاران عزیزم در وبسایت کوه‎نامه که خالصانه و عاشقانه زحمت کشیدند تشکر و قدردانی کنم. همکاران خوب و صمیمی چون   بهرام پور علی بابا، عزیز حبیبی، ری را(زهرا) جلیلیان، طیبه طاهری، مینا قربانی و همینطور همکارانی که در نیمه راه به دلیل گرفتاری از همکاری با ما بازماندند  و امید است که در سال آینده از فعالیت‎شان در وبسایت بهره مند شویم همچون پریسا حسین زاده  و لیلا صالحی.

امید است در سال 96 مجددا توفیق خدمتگزاری به جامعه کوه‎نوردی حاصل شود.

سال نو مبارک

با احترام

 فرشید داوودی