قبول‌شدگان مرحله اول مربیگری درجه ۲ برف و یخ/حصارچال و برگزاری مرحله دوم

قبول‌شدگان مرحله اول مربیگری درجه 2 برف و یخ/حصارچال و برگزاری دوره مربیگری درجه 2 برف و یخ (مرحله دوم)..... ادامه مطلب »

برگزاری دومین دوره جام سنگ‌نوردی باشگاه‌ها زنان ـ مردان / گرایش بولدر و سرطناب/ همدان/ شهریور ۱۳۹۸

برگزاری دومین دوره جام سنگ‌نوردی باشگاه‌ها زنان ـ مردان / گرایش بولدر و سرطناب/ همدان/ شهریور 1398 ادامه مطلب »

اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه ۳ دره‌نوردی مرداد ۱۳۹۸

اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 دره‌نوردی مرداد 1398 پیرو برگزاری دوره مربیگری درجه 3 دره‌نوردی از تاریخ 21 لغایت 25 مردادماه سال ... ادامه مطلب »

اسامی قبول شدگان آزمون ورودی سومین دوره داوری درجه ۳ یخ‌نوردی و درای تولینگ شهریور ماه ۹۸

اسامی قبول شدگان آزمون ورودی سومین دوره داوری درجه 3 یخ‌نوردی و درای تولینگ تاریخ ۱ شهریور ۱۳۹۸ بدین‌وسیله اسامی قبول‌شدگان به شرح زیر .... ادامه مطلب »

برگزاری دومین دوره جام سنگ‌نوردی باشگاه‌ها زنان ـ مردان / گرایش بولدر و سرطناب/ همدان/ شهریور ۱۳۹۸

برگزاری دومین دوره جام سنگ‌نوردی باشگاه‌ها زنان ـ مردان / گرایش بولدر و سرطناب/ همدان/ شهریور 1398 ادامه مطلب »

جدول زمانبندی رقابت‌های دومین المپیاد استعدادهای برتر در بخش پسران – زنجان

جدول زمانبندی رقابت‌های دومین المپیاد استعدادهای برتر در بخش پسران - زنجان ... ادامه مطلب »

اسامی قبول‌شدگان دوره مدرسی نقشه خوانی و کار با قطب نما

اسامی قبول‌شدگان دوره مدرسی نقشه خوانی و کار با قطب نما پیرو برگزاری دوره مدرسی نقشه‌خوانی و کار با قطب نما در تاریخ 3 و 4 تیرماه 98 ... ادامه مطلب »

جدول زمانبندی رقابت‌های دومین المپیاد استعدادهای برتر در بخش پسران – زنجان

جدول زمانبندی رقابت‌های دومین المپیاد استعدادهای برتر در بخش پسران - زنجان ... ادامه مطلب »

قبول‌شدگان مرحله اول مربیگری درجه ۲ برف و یخ/حصارچال و برگزاری مرحله دوم

قبول‌شدگان مرحله اول مربیگری درجه 2 برف و یخ/حصارچال و برگزاری دوره مربیگری درجه 2 برف و یخ (مرحله دوم)..... ادامه مطلب »

نتایج نهایی دومین المپیاد استعدادهای برتر – سنگ‌نوردی / پسران + عکس / به روز می شود …

نتایج نهایی دومین المپیاد استعدادهای برتر - سنگ‌نوردی / پسران + عکس / به روز می شود ... ادامه مطلب »