بر اساس خبری که قبلا در سایت کوه نامه منتشر شده بود تیمی دو نفره از باشگاه اسپیلت تهران متشکل از" ذبیح اله حمیدی و حمید محمودی" برای صعود قله کورژنفسکایا عازم کشور تاجیکستان شده اند.

متأسفانه روز جمعه گذشته پای ذبیح‌اله حمیدی دچار سوختگی با آب جوش شد که هم اکنون در حال مداوای آن است. به گفته پزشکان احتمالاً تا یک هفته این مداوا به طول خواهد انجامید. در این فاصله حمید محمودی سعی کرد کمپ‌های ۱ و ۲ را برپا نماید که در صورت مداوای پای ذبیح‌اله حمیدی و مناسب بودن وضعیت جوی ، صعود قله انجام گیرد.

بر طبق خبری که اخیرا در سایت اسپیلت منتشر شده به دلیل بهبود نیافتن پای ذبیح اله حمیدی ایشان منتظر اعزام هلیکوپتر می باشد تا به شهر دوشنبه باز گردد و از آنجا هر چه سریع‌تر به تهران پرواز خواهند کرد.به دلیل عدم وجود امکانات کافی پزشکی در بیس‌کمپ و همچنین به دلیل ارتفاع و تغذیه نامناسب ، هرگونه بیماری و زخمی در این مکان دیر بهبود می‌یابد.

حمید محمودی همنورد ایشان هم‌اکنون در کنار تیم خراسان رضوی به سرپرستی آقای حسین امانی در کمپ ۲ (۵۸۰۰متر) به سر می‌برد که امروز عازم کمپ ۳ خواهند شد و امیدواریم طی دو روز آینده موفق به صعود قله گردند.

 

منبع : سایت باشگاه اسپیلت